Članci

IZBORI 2015.: LISTE KANDIDATA KOALICIJE SPREMNI U SVIH 11 IZBORNIH JEDINICA

Predaja lista Markov trg
Predstavljamo kandidate koalicije SPREMNI. Izađite na izbore, zaokružite listu br. 4 i izaberite zastupnike koji će Hrvatskoj donijeti promjene, ne samo izmjene!
Čelnici stranaka koalicije SPREMNI, predsjednik Obiteljske stranke Mate Knezović, predsjednica HKS-a Ruža Tomašić i predsjednik HSP-a Daniel Srb u nedjelju, 18. listopada 2015., predali su Državnom izbornom povjerenstvu izborne liste kandidata koalicije SPREMNI za 8. saziv Hrvatskoga sabora. Koalicija SPREMNI na izbornom listiću nalazi se pod rednim brojem 4 u svih jedanaest izbornih jedinica.

 

I.    Izborna jedinica


1.    Mate Knezović
2.    Miroslav Šurbek
3.    Boris Nesek
4.    Stipo Pilić
5.    Miroslav Marčetić
6.    Ana Grgić
7.    Katica Knezović
8.    Ružica Štimac
9.    Pero Ivančić
10.    Krunoslav Perković
11.    Željko Martek
12.    Marina Bobanović
13.    Martina Lukić
14.    Ana Šurbek


II.    Izborna jedinica


1.    Mirela Bušljeta Felc
2.    Ilija Dominković
3.    Zvonko Mlakić
4.    Anđela Relković Paruž
5.    Katarina Tonković Pigac
6.    Tihomir Grdinić
7.    Merica Veir
8.    Zlatko Gregov
9.    Borislav Škrinjar
10.    Zoran Đošić
11.    Krešimir Vrpka
12.    Dražena Biroš Vagner
13.    Krešimir Štetić
14.    Gabriela Rihtarić


III.    Izborna jedinica


1.    Veseljko Kralj
2.    Josip Marčun
3.    Ilija Andabak
4.    Darko Fiket
5.    Dragan Rukavina
6.    Martina Bokulić
7.    Tomica Vuksan
8.    Marijan Lozančić
9.    Dario Vukoja
10.    Vesna Pavlinić Vuksan
11.    Daniela Felbar
12.    Valentina Šipek
13.    Katarina Poslek
14.    Nina Kavur


IV.    Izborna jedinica


1.    Daniel Srb
2.    Ivan Zadravec
3.    Željko Teri
4.    Goran Ilić
5.    Danica Vavidec
6.    Vladimir Krajnović
7.    Ana Virovkić
8.    Mirela Brkanić
9.    Tomislav Matek
10.    Željko Šafranko
11.    Lea Budić
12.    Elenora Lozić
13.    Ana-Marija Vukić
14.    Damir Kupanovac


V.    Izborna jedinica


1.    Marijan Pavliček
2.    Marina Logarušić
3.    Josip Pavić
4.    Željko Jambrek
5.    Mirela Mezak
6.    Vinko Jozić
7.    Martin Kordić
8.    Ivan Rajič
9.    Ivana Švaganović Milošević
10.    Kristina Bartolić Smodej
11.    Bojan Knežević
12.    Antonela Kovačević
13.    Katarina Šoltes
14.    Anto Žagić


VI.    Izborna jedinica


1.    Branko Borković
2.    Slavko Muža
3.    Pejo Trgovčević
4.    Željko Soldo
5.    Dražen Rajić
6.    Đurđica Jurić
7.    Kristina Grubec
8.    Damir Markuš
9.    Anto Žilić
10.    Pavlina Ivić
11.    Ana Strilić
12.    Nikolina Šepović
13.    Andrija Nejašmić
14.    Marica Šantek


VII.    Izborna jedinice


1.    Ante-Zvonimir Golem
2.    Željko Širanović
3.    Mihovil Stanišić
4.    Veselko Krnjić
5.    Zvonimir Perić
6.    Josip Luketić
7.    Paulina Čavlović
8.    Katarina Cerjanec
9.    Tatjana Erdelja
10.    Vjekoslav Genzić
11.    Ivica Anić
12.    Snježana Tošić
13.    Valentina Turkalj
14.    Marina Sabljić


VIII.    Izborne jedinice


1.    Mile Biondić
2.    Dalibor Jukić
3.    Aleksandra Burda
4.    Ivan Ivošić
5.    Ante Baraba
6.    Josip Rep
7.    Ljiljana Milanović-Litre
8.    Sanja Domazet
9.    Bruno Ćutić
10.    Josip Tomičić
11.    Ružica Andrijanić
12.    Mario Moro
13.    Iva Došlić
14.    Brigita Šlat


IX.    Izborne jedinice


1.    Đani Bunja
2.    Nikica Penđer
3.    Berislav Gržanić
4.    Filip Brčić
5.    Kristijan Bakarić
6.    Ivan Šustić
7.    Danica Čubrić
8.    Lana Bakula
9.    Branimir Bolf
10.    Krešimir Boršić
11.    Helena Mikas
12.    Barbara Prpić
13.    Ivana Kursan
14.    Valerija Kovać


X.    Izborne jedinice


1.    Ruža Tomašić
2.    Mirko Čondić
3.    Tomislav Jurić
4.    Ivica Primorac
5.    Ivan Gudić
6.    Grgo Jelavić-Mitrović

7.    Marijana Trogrlić
8.    Miriam Lazić
9.    Sunčana Cokarić
10.    Perica Tolj
11.    Zdravko Galić
12.    Anita Gudić
13.    Nives Kera
14.    Denis Bevanda


XI.    Izborne jedinice


1.    Draženko Kožul
2.    Tihomir Janjiček
3.    Zlatko Ifković
4.    Marijana Klišanin
5.    Katica Duvnjak
6.    Janja Samardžić